İade(Cayma) Şartları

İPTAL ŞARTLARI

Değerli müşterilerimiz sistemimizde onaylayıp vermiş olduğunuz siparişler 1 saat gibi süre içinde imalata alınmaktadır

Buna istinaden iptal için 1 saat gibi bir süre içinde müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirebilirsiniz ; aksi takdirde  size özel yapılan üretim olduğundan sipariş iptali söz konusu değildir.

İADE ŞARTLARI 

Değerli müşterimiz ürünlerinizin iadesini 7(yedi) gün içerisinde müşteri hizmetlerini arayıp gerekli bilgileri aldıktan sonra yapabilirsiniz.

İade etmek istediğniz siparişlerlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, ürün kutusu, ürün ambalajı ve diğer tüm meteryallerin eksiksiz olarak size bildirilen adrese anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında kargo firmasından, yada iade işlemi gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle ürün ve ürünün meteryallerinde meydana gelen bozulma yada benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iade işlemi gerçekleştiren müşteriye aittir. frezyacicel.com.tr müşteri hizmetlerinin onayı olmayan iade işleminizde; iadeniz kabul edilmeyecek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

TAŞIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER

Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için kapınıza gelen kargo yetkilisinin yanında açıp faturasını karşılaştırınız. Bir hata yada tahribat olup olmadığını kontrol ediniz ; sorun gördüğünüz takdirde kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi taktirde ürünü sorunsuz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

Kargodan ve firmamızdan kaynaklı sorunlarda ürününüz yenisi ile kargo bedeli ödemeden değiştirilmektedir.  

 

frezyacicek.com.tr